U nas nie znajdziesz pięciostroniccowych regulaminów i zawiłych paragrafów. Zasady są jasne i przejrzyste. Staramy się aby zakupy u nas były jak najprzyjemniejszym i mimo, że to internet, personalnym doznaniem. Ze wszystkimi pytaniami zapraszamy do kontaktu na adres mailowy: info@knitter.eu

ZASADY KUPNA / SPRZEDAŻY NA STRONIE WWW.KNITTER.EU

JAK WYSTAWIĆ PRZEDMIOT NA SPRZEDAŻ

W celu wystawienia przedmiotu do sprzedaży na naszej stronie należy wysłać na adres info@knitter.eu wiadomość zawierającą zdjęcia (minimum 3) i opis przedmiotu oraz proponowaną cenę. Po naszej akceptacji uzgadniana jest wysokość prowizji (pobieranej wyłącznie w przypadku sprzedaży wystawianej rzeczy) a przedmiot zostaje umieszczony w naszym sklepie. W przypadku zakupu przedmiotu kupujący przesyła do nas ustalaną kwotę a sprzedający wystawiony towar. Jeżeli zakupiona rzecz zgadza się z zamieszczonym opisem oraz zdjęciami wysyłana jest ona do kupującego a kwota pomniejszona o ustaloną wcześniej prowizję do sprzedawcy.

JAK ZAKUPIĆ WYSTAWIONY PRZEDMIOT

W przypadku chęci zakupu wystawionego przedmiotu prosimy o kontakt na adres info@knitter.eu w celu ustalenia szczegółów transakcji. Po wpłacie na nasze konto sprzedawca przesyła do nas zakupiony towar a my sprawdzamy jego zgodność z zamieszczonym opisem. Jeżeli towar jest zgodny z informacjami dostarczonymi przez sprzedawcę, towar wysyłany jest do kupującego. W cenach zamieszczonych na stronie zawarty jest koszt przesyłki na terenie Polski. Jeżeli klient wymaga przesyłki międzynarodowej jej koszt ustalany jest drogą poczty elektronicznej. Ponieważ sprzedajemy rzeczy używane kupujący nie ma prawa ich zwrotu( jeden warunek- towar niezgodny z opisem, ukryte wady) Jeżeli jednak z jakiś względów klient chciałby pozbyć się nabytej przez nasz serwis rzeczy dajemy możliwość jej ponownego wystawienia do sprzedaży w terminie do 14 – stu dni od zakupu bez konieczności płacenia prowizji.

towar zawsze sprawdzany jest pod względem oryginalności

cena przesyłki do kupującego na terenie Polski zawarta jest w cenie

prowizja (pobierana tylko w wypadku sprzedaży) wynosi 10% – minimum 100 zl

w przypadku towarów o dużej wartości (ponad 10000 zl) prowizja negocjowana jest indywidualnie

knitter.eu
Magadalena Knitter
Regon 362416361