Lazaro Wedding Dress

Posted · Add Comment

LAZARO WEDDING DRESS

Color: ivory

Size: M

Condition: very good

Price: 15 000 PLN / 3 570 EURO

Chciałabym sprzedać u Państwa suknię ślubną Lazaro z kolekcji Jim Hjelm by Hayley Paige model 8315.

Suknia została zakupiona w zeszłym roku z butiku White Ever w Warszawie i noszona tylko raz na moim własnym ślubie. Z tego powodu jest ona szczególnie bliska mojemu sercu i mam nadzieję, że trafi do wyjątkowej osoby:)
Suknia jest pięknym połączeniem ręcznie robionej koronki i tiulu. Ma dekolt w literę V na plecach oraz ślicznie uwydatnia obojczyki na klatce piersiowej. Dodatkowo jest przewiązana kokardą w talii. Suknia utrzymuje piękny kształt dzięki kilku warstwom tiulu i koronki (bez koła) oraz wbudowanemu gorsetowi z biusotnoszem. Niewątpliwie to co czyni ją wyjątkową to tren, który można podpiąć na guzik i wtedy suknia staje się tej samej długości z przodu i tyłu.
Suknia jest idealna na osobę wzrostu wzorstu 165 + obcasy 12cm lub do 175 w zależności od tego czy ktoś woli, żeby ciągnęła się z przodu o ziemię lub była trochę nad ziemią (ma dodatkowe warstwy pod spodem, które umożliwiają jej noszenie przez wyższe osoby) i na jakim obcasie nosi buty. Suknie można skrócić jeżeli jest ktoś niższy. Była noszona przez osobę w rozmiarze M, ale można w łatwy sposób zmniejszyć jej rozmiar oraz wymienić poduszki w wbudowanym staniku przez co można ją dostosować do prawie każdej sylwetki.
  1. 19 cm
  2. 38 cm
  3. 70 cm
  4. 69 cm
  5. 90 cm
  6. 34 cm
  7. 0 cm
  8. 41 cm
  9. 110 cm
  10. 160 cm
 
Poniżej przesyłam oryginalny opis sukni ze strony projektantki.

Jim Hjelm by Hayley Paige bridal gown #8315  – Ivory Tulle Bridal Ball gown, sleeveless Alencon lace bodice accented with Ivory Moire ribbon, bateau neckline, V-back, chapel train.

 
Jim Hjelm by Hayley Paige bridal Collection has a classic, timeless beauty that never fades.  It’s designed for a bride with elegance, who wants to be remembered in this world of trends! She’s a woman whose beauty is eternal. The wedding dress collections’ unique details bring together delicate laces and romantic bridal silhouettes. Its endless elegance will never go out of style.
Możliwy odbiór własny na terenie Warszawy!
Do sukni można dokupić szyty na miarę 3 metrowy, tiulowy welon w cenie 200 zł.
 
 
%d bloggers like this: